Dostępność: Dostępny
Przewidywana wysyłka: 3-7 dni rob.
Koszt wysyłki: od 280,00 zł
Numer katalogowy: VA2-D-OBR
Wymiary Szer x Gł x Wys (cm): 50x46x190
VARIO VA 2-D-OBR to prestiżowy mebel sklepowy i designerska gablota szklana, przeszklona z każdej strony i wyposażona w praktyczną dolną szafkę. Półki obracają się płynnie (1 obrót/min), co wyróżnia ekspozycję i przyciąga uwagę. Szkło jest starannie osadzone w gumowych uszczelkach, które chronią je przed kurzem, hałasem i drganiami. Regulowane półki dają dużą elastyczność aranżacji wystawy, a możliwość zamontowania oświetlenia LED (boczne lub podpółkowe) dodatkowo podkreśla detale eksponatów. Mebel dostarczany jest w gotowej formie, zabezpieczony skrzynipaletą, co gwarantuje bezpieczny transport i natychmiastową gotowość do ekspozycji.
Cechy produktu:
Wymiary: 50 × 46 × 190 cm (szer. × gł. × wys.)
Przeszklona 4-stronnie — ekspozycja 360°
Boki i półki ze szkła (5 mm boki; 6 mm półki), możliwe szkło hartowane
Mechanizm obrotowy — płynny ruch (1 obrót/min) dla dynamicznej prezentacji
Gumowe uszczelki zabezpieczające szkło — odporność na kurz, hałas i drgania
Regulowane półki — możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni i dodania kolejnych
Dolna szafka — praktyczne miejsce do przechowywania dokumentów lub akcesoriów
Opcja oświetlenia LED: boczne lub podpółkowe — idealne do eksponowania detali
Nowoczesny design — idealny jako gablota szklana do salonu, galerii, biura czy sklepu
Dostawa gotowego mebla, zabezpieczonego skrzynipaletą — gwarancja bezpiecznego transportu
Zastosowanie:
– witryna szklana do salonu lub biura — pełna ekspozycja trofeów, dekoracji i kolekcji
– gablota szklana na puchary czy modele — idealna do szkół, klubów, instytucji
– profesjonalny mebel sklepowy i wyposażenie sklepów — przyciągający sposób prezentacji produktów
– eleganckie meble muzealne i wyposażenie muzeów — nowoczesna i bezpieczna ekspozycja eksponatów
Witryna szklana VA-2 D OBR jest starannie pakowana i zabezpieczona na czas transportu, aby dotarła do klienta w idealnym stanie. Dzięki intuicyjnej instrukcji montaż przebiega szybko i wygodnie.
Wybierz witrynę szklaną obrotową VA-2 D OBR i zapewnij swoim produktom wyjątkową, dynamiczną prezentację oraz dodatkową przestrzeń do przechowywania!
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.