Strona główna ? Gabloty szklane i lady POLO

Gabloty szklane i lady POLO

Gabloty szklane i lady POLO

Gabloty szklane i lady szklane POLO. Meble sklepowe POLO to mocny, solidny i elegancki system gablot szklanych i lad. Zastosowanie gablot szklanych i lad POLO: jako gabloty kolekcjonerskie, w tym gabloty na modele, a także, jako meble sklepowe,

wyposażenie sklepów - wyposażenie sklepu jubilerskiego, meble do sklepu komputerowego,meble ekspozycyjne na pasaże i do galerii handlowych, meble muzealne, meble do apteki, izb pamięci, szkół, jednostek wojskowych - gabloty na medale.
W skład systemu gablot szklanych i lad POLO wchodzą: gabloty szklane - gabloty kolekcjonerskie, gabloty ekspozycyjne, gabloty jubilerskie, gabloty muzealne, gabloty na puchary, gabloty obrotowe, gabloty podświetlane, lady ekspozycyjne, lady jubilerskie, lady przeszklone, lady sklepowe - biurko sklepowe.

Gabloty szklane i lady wykonane są w 100% ze szkła hartowanego, płyty meblowej oraz metalowych drabinek, które są szkieletem konstrukcji. Dzięki takiej budowie, gabloty szklane i lady są całkowicie transparentne, a tym samym nie ma w nich elementów przesłaniających eksponowane produkty. Prezentowane przedmioty są widoczne ze wszystkich stron i sprawiają wrażenie "zawieszonych w powietrzu", a gabloty szklane zaledwie delikatnie zaznaczają swoją obecność.

Kiedy będziecie Państwo oglądać gabloty szklane i lady POLO, zwróćcie uwagę na krawędzie szkła, które są do perfekcji wypolerowane szlifem trapezowym, a którego bardzo wysoka jakość wzmaga odczucie ekskluzywności.
 
Ważną rolę w gablotach szklanych spełnia też profesjonalne ledowe oświetlenie do sklepu - mebli sklepowych, którego producentem jest nasza siostrzana marka HASTER.pl. Gablota szklana podświetlana oświetleniem o odpowiednio dobranej temperaturze barwowej sprawa, że wzrok jeszcze bardziej skupia się na eksponowanych przedmiotach, które zyskują dodatkowego wyrazu, także pożądanego efektu brylancji, czy diamentowania.
Gabloty szklane POLO są wytrzymałe i nieproblemowe do przewożenia w transporcie spedycyjnym. Charakteryzuje je możliwość wielokrotnego, samodzielnego montażu i demontażu. Gabloty szklane i lady POLO sprzedawane są w paczkach, do samodzielnego montażu.
Czytaj więcej


Gabloty szklane i lady szklane POLO idealne, jako gabloty na modele - gablota kolekcjonerska, gabloty ekspozycyjne - meble ekspozycyjne.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu