Strona główna ? Witryny Piekarnicze SNACK

Witryny Piekarnicze SNACK

Witryny Piekarnicze SNACK

Witryny piekarnicze nadstawki SNACK - to system funkcjonalnych i nowoczesnych gablot na wypieki, ciastka, przekąski i dania cateringowe. Witryny piekarnicze SNACK, to funkcjonalne meble sklepowe, które są niezbędnym wyposażeniem pomieszczeń gastronomicznych z obsługą kelnerską lub z samoobsługą. Witryna jest witryna neutralną - przeznaczoną na żywność niewrażliwą na temperaturę. Witryna występuje w dwóch wariantach - z oświetleniem ledowym lub bez.

 

Ochronna i Higiena Żywności - witryny piekarnicze SNACK zostały zaprojektowane z myślą o higienie oraz ochronie żywności przed zarazkami. Ochrona i higiena są niezwykle ważne z punktu widzenia nie tylko sprzedawcy, ale i klienta, który podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o pewność, że produkty świeże są przechowywane i dostarczane w sposób bezpieczny i higieniczny.

 

Zastosowanie witryn piekarniczych SNACK - witryny piekarnicze atrakcyjnie prezentują żywność niewrażliwą na temperaturę - ciastka, ciasta suche, kanapki, snacki i inne przekąski - witryna neutralna. Witryny dedykowane są m.in. piekarniom, sklepom spożywczym, hotelom, restauracjom, które robią bufety, firmom cateringowym, stacjom benzynowym.

Czytaj więcej


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu