Strona główna ? Panel Sklepowy SPACE

Panel Sklepowy SPACE

Panel Sklepowy SPACE

PANEL SKLEPOWY, nazywany również PANEL SPACE, czy PANEL WALL, to system mebli sklepowych wykonany z frezowanych płyt MDF z zamontowanymi aluminiowymi wsuwkami. Na panelu sklepowym zawiesza się akcesoria do prezentowania towarów, tzw. zawieszki w postaci półek, bądź haczyków.

Panel sklepowy można montować bezpośrednio na ścianach lub na różnego rodzaju konstrukcjach. Panel sklepowy wykorzystywany jest również, jako element ekspozycyjny w meblach sklepowych. Z panela sklepowego wykonujemy także wolnostojące ekspozytory sklepowe typu: wyspa handlowa, wyspa ekspozycyjna, regał gondola, czy gondole sklepowe odzieżowe.

PANEL SKLEPOWY z powodzeniem stosowany jest, jako meble ekspozycyjne, meble do sklepu sportowego, meble do sklepu odzieżowego, meble do sklepu obuwniczego, meble do drogerii, meble do sklepu komputerowego, meble do sklepu przemysłowego oraz meble sklepowe do wielu innych branż.

Panel sklepowy ceniony jest przez klientów za swobodę i elastyczność w aranżacji wnętrz sklepów. Duży wybór akcesoriów do paneli sklepowych pozwala na szybkie dostosowanie wyposażenia sklepu do aktualnych potrzeb. Panel sklepowy produkujemy z płyt MDF, laminowanych, laminowanych HPL, fornirowanych naturalnymi okleinami oraz płyt lakierowanych.

Czytaj więcej


Panel sklepowy, panel space, panel wall, panel sklepowy MDF, meble do sklepu odzieżowego, meble do sklepu obuwniczego, meble do sklepu komputerowego, meble do sklepu sportowego, meble do drogerii, ekspozytory sklepowe, wyspa ekspozycyjna, regał gondola, gondole sklepowe odzieżowe.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu